Корпоративний відпочинок у Львові

Для багатьох сучасних компаній її працівники – це найбільша цінність, основний капітал. І будь-якому працівнику потрібен відпочинок. Корпоративний відпочинок уже давно перестав бути чимось надзвичайним. Це відпочинок людей, які проводять разом щодня по 8-10 годин, які об”єднані не тільки печаткою в трудовій книжці, а певною метою і ціллю, які не просто сидять поруч на робочих місцях, а працюють пліч-о-пліч на досягнення поставленого результату.

Власне тому створення корпоративного духу та дружньої атмосфери в колективі є важливим фактором: адже люди працюють не лише заради зарплати, бонусів і премій, а й заради задоволення. «Влитися в колектив», стати членом команди також важливо для кожного.

Що отримує замовник корпоративного відпочинку в клубі Камікадзе?

  • Першокласне проведення корпоративу (за 9 років роботи у нас відпочивали такі компанії як Київстар, Нова Пошта, Eleks, Епіцентр, Метро, Мі100, Клуб Ділових Людей, банки Плюс, Львів та Укрсоцбанк, Командор, безліч алкогольних, кондитерських та IT компаній і багато інших)
  • Велику кількість сучасного обладнання, яка дозволить відпочивати від 10 до 100 чоловікам одночасно (при потребі ця цифра може бути збільшена)
  • Фото- і відео звіти з ігор
  • Максимум позитивних емоцій в згуртованому в «боях» колективі.
Top