Дитячий відпочинок у Львові

Всі батьки мріють виховати своє чадо сміливим і мужнім, рішучим і з лідерськими якостями. Але не зажди батькам це вдається зробити самостійно, оскільки ці якості виробляються переважно в колективі. Тому батьки часто віддають своїх дітей на різні спортивні секції, так як спорт сприяє розвитку цих характеристик як ніщо інше.

Наш клуб пропонує чудову програму, яка поєднює заняття спортом і активний відпочинок для дітей шкільного віку: дитячий пейнтбол, страйкбол і лазертаг у Львові.

Що ми пропонуємо?

Хоча ці ігри на перший погляд і схожі на “войнушку” – насправді це спорт який викликає захоплення. Вони не викликають агресію у дітей, а навпаки, допомагають «розрядитися», виплеснути накопичені негативні емоції.

Після гри дитина без упину розказуватиме всім про нюанси гри, а також ділитиметься враженнями про свої подвиги з однокласниками та друзями.

Перш за все, ми дбаємо про безпеку дітей, тому від першої хвилини перебування у нас, ваша дитина буде під належною увагою і опікою кваліфікованого персоналу.

А ще...

Багато хто вважає, що пейнтбол і лазертаг цікавить тільки хлопчиків. Запевнимо вас, що ці ігри можуть бути однаково цікавими і дівчатам.

Не варто також ігнорувати запрошення дітей пограти з ним разом. Діти швидко схоплюють навички гри, і враховуючи те, що вони виростають на комп”ютерних іграх, уже через 1-2 раунди переваги в віці як не було.

Окрім того, з точки зору сімейної психології, немає нічого кориснішого, ніж день проведений сім”єю на свіжому повітрі в цікавій і захоплюючій грі. Як часто ми жаліємся на те, що втрачаємо контакт зі своїми дітьми, мало приділяємо їм часу і перестаємо їх розуміти. Саме ці ігри дадуть вам можливість емоційно зблизитись з дитиною, пережити спільні пригоди (перемоги і поразки), які в майбутньому виллються в спогади під девізом: «А пам”ятаєш..?»