Лазертаг в "Kamikadze"

Лазертаг у «Kamikadze» — чудове доповнення до вашого відпочинку. Лазертаг схожий на пейнтбол і страйкбол, за виключенням того, що замість справжньої кулі в грі використовується інфрачервона технологія, яка фіксує попадання в ворога. Ми слідкуємо за сучасними тенденціями і використовуємо лише сучасне високотехнологічне обладнання, з ефективним діапазоном ураження понад 200м.

Особливості обладнання для гри в лазертаг

Особливість полягає в спеціальному озброєнні, яке обладнане інфрачервоними випромінювачами, а на бійцях розташовані сенсори — датчики поразки (як правило фіксуються на голові, тулубі і на самій зброї). При безпечному для людини попаданні імпульсом інфрачервоного світла в датчик поразки, лунає звуковий і вібро сигнал та блокує зброю на кілька секунд. Такого роду обладнання не дозволяє хитрим гравцям ігнорувати поразку чи бути «безсмертним».

Ціни

Лазертаг

450 перша година
+ 200 грн. кожна наступна година
  • Спорядження
  • Супровід інструктора під час гри

Лазертаг у Львові

Вибуховий сплеск адреналіну, море незвіданих вражень дарує нова високотехнологічна гра лазертаг. Львів одним із перших серед міст нашої країни пропонує драйвово провести час в колі друзів. Назва гри, видуманої американцем Джорджем Картером ІІІ під впливом сюжету «Зоряних війн» озвучує суть гри (laser – промінь лазеру, tag – мітка). Бій з прибульцями чи терористами ведеться за допомогою лазерних електронних автоматів (тагерів). Ураження інфрачервоним випромінюванням фіксує пов’язка – датчик.

Сучасна гра лазертаг для дітей та дорослих цікава, безпечна та абсолютно чесна, електронна фіксація результатів виключає неправильність підрахунку. Автомат ураженого гравця автоматично відключається. В битві перемагає найспритніший, найвлучніший стрілець.

Нові ідеї незабутніх святкувань

Набридли звичайні вечірки? Клуб «Kamikadze» пропонує замовити захоплюючий лазертаг у Львові на корпоратив та день народження. Для цього клуб облаштував декілька відкритих майданчиків на свіжому повітрі, сповнених фантастичних лабіринтів, потаємних схованок, пасток.

Учасникам не потрібний спеціальний одяг, маска, клуб забезпечує класне озброєння, супровід досвідчених інструкторів.

Різноманітні легенди — це вигадані сюжети чи відтворення популярних комп’ютерних ігор. Лазерні бої можна запрограмувати, попередньо обравши:

  • кількість життів;
  • час;
  • боєкомплект;
  • додаткове устаткування (міни — розтяжки, бомби,гранати,аномальні зони).

Тагер не потребує перезарядки, діапазон попадання становить 200 метрів, не реагує на вітер чи інші несприятливі умови.

Клуб має великий досвід в організації видовищних дитячих свят. Маючи необмежений простір для дій, підлітки активно рухаються, оперативно приймають стратегічні рішення, вчаться дотримуватись командного духу. За безпеку гравців в лазерних боях можна не хвилюватись:

  • влучення променю не викликає больових відчуттів;
  • ІК випромінювання нешкідливе для організму;
  • перевірені площадки виключають ризик травматизму;
  • інструктори постійно слідкують за дотриманням правил гри.

Де краще організувати?

Лазертаг клуб «KAMIKADZE» у Львові – це найкращий активний відпочинок, сповнений товариських веселощів, відчути азартну атмосферу військових баталій, радість перемоги. По закінченню гри можна обмінятись яскравими враженнями з друзями в зоні відпочинку, смакуючи запашний чай чи морозиво. Фото та відео залишаться підтвердженням незабутньої пригоди.