Страйкбол "Kamikadze"

Клуб активного відпочинку «Kamikadze» запрошує Вас на захоплюючу військово-спортивну пригоду, відпочинок зі зброєю в руках — страйкбол.

Тепер відому комп’ютерну гру «Counter strike» можна зіграти наживо. З активним розповсюдженням страйкболу в регіонах України у вас з’явилась можливість відчути себе стратегом і тактиком, спробувати себе у ролі бійця спецрозділу. Ви будете атакувати терористів, які добре заховались, прикриваючи друга, йти в атаку і звільняти полонених.

Страйкбол «Kamikadze» — саме та гра, яка залишить безліч вражень, зарядить позитивною енергією і заставить відчути адреналін в крові!

Ціни

Страйкбол

грн. 550 особа
 • Захисне спорядження
 • Привод (зброя)
 • Супровід інструктора
 • 500 куль

Страйкбол у Львові

Світ прогресивних, не байдужих людей вже оцінив командну військово-патріотичну гру страйкбол. Львів став одним із перших міст країни, в якому всі прихильники відомої комп’ютерної гри Counter strike отримали змогу наживо стати бійцями спецпідрозділу. Клуб «KAMIKADZE» запрошує зіграти у захоплюючий, повний ризикованих несподіванок страйкбол у Львові на розташованих у передмісті майданчиках.

Правила гри

Страйкбол – це наближений до реального бій між командами з використанням спеціальної пневматичної зброї. Основною метою цікавого дійства є отримання вибухової хвилі позитивних емоцій від спілкування з близькими за духом людьми, концентрації особистої уваги, ерудиції, винахідливості та влучності.

Для всіх гравців встановлені єдині правила.

 1. Вік старше 18 років.
 2. Використання тільки страйкбольної зброї, дозволеної в межах сценарію.
 3. Обов’язковість спеціального єдиного для команди спорядження, захисні окуляри або маски, повністю закриваючі очі, витримуючи постріл з близької відстані.
 4. Готовність неухильно виконувати встановленні правила, дотримуватись безпечної дистанції, командної етики.
 5. Учасники повинні чесно визнавати поразку, після попадання самостійно надіваючи на руку червону пов’язку.

Відпочинок нового покоління

Щоб страйкбол в клубі «KAMIKADZE» у Львові залишив яскраві, незабутні спогади пропонується декілька неповторних локацій:

 • сповнений небезпеки майданчик на околиці міста;
 • напівзруйнована промислова споруда;
 • недобудована, поросла чагарником школа.

Всі ці загадкові місця наповнюють ігрову легенду непередбачуваними подіями.

Запросіть однодумців, проведіть надзвичайний вихідний, випробовуючи свої сили та товаришів в екстремальних умовах. Досвідчені інструктори клубу познайомлять з умовами бою, навчать користуватися зброєю.

Зробити замовлення